Evliya çelebi Mahallesi, Melik Sokak no: 5/A Tuzla / İstanbul
+90 532 747 62 27
+90 (216) 545 04 30

Ship Supply Istanbul Nedir? – Türkçe

Shipchandleristanbul.com olarak, İstanbul’da hizmet vermekte olan bir shipchandler firmasıyız. Gemi limanlarında bulunan gemilere yolcu, yük ve hizmet sağlamak üzere kurulmuş bir şirketiz. Bu hizmetler arasında, yolcu ve yük taşımacılığı, yükleme ve boşaltma işlemleri, yük taşıma ekipmanları kiralama, gemi bakım ve onarım hizmetleri, gümrük işlemleri, yiyecek ve içecek tedariki, gemi yönetimi ve daha birçok hizmet bulunmaktadır. Shipchandleristanbul olarak, İstanbul’da bulunan gemilere yolcu, yük ve hizmet sağlamak için hizmet vermekteyiz.

Ship supply istanbul olarak da, İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Gemilere yiyecek, içecek, teçhizat ve benzeri ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermekteyiz. Ship supply istanbul olarak, İstanbul’da bulunan gemilere yiyecek, içecek, teçhizat gibi ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermekteyiz.

Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, deneyimli ve profesyonel bir ekiple hizmet vermektedir. Bu nedenle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktayız. Bu amaçla, hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmeyi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Ship chandler istanbul olarak ve ship supply istanbul olarak da, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Sitemizde, firmamızın sunduğu tüm hizmetleri ve bu hizmetleri sunmaya uygun gemi tiplerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca, firmamızın sunduğu ürünler hakkında da bilgi edinebilir ve bu ürünleri online olarak satın alabilirsiniz. Ship chandler istanbul olarak ve ship supply istanbul olarak da, sitemizden hizmetlerimizi ve ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

İletişim sayfamız: İletişim

Blog Yazılarımız: Blog

Hakkımızda Sayfamız: Hakkımızda

Leave a reply